facebook

Masaż pleców w Warszawie

Top

Darmowa dostawa prezentu!

Salon “Monoi” to profesjonalny gabinet masażu w Warszawie. Mieści się na Ursynowie w pobliżu stacji metra Kabaty. Dobra lokalizacja, a przede wszystkim profesjonalna kadra masażystów przyciągają osoby spragnione ukojenia. Przekonasz się, że ręce mogą zdziałać cuda!

Relaks dla zmęczonych pleców zapewni 45-minutowy zabieg, polegający na rozmasowaniu zblokowanych mięśni i poprawie krążenia. Potrafi złagodzić ból kręgosłupa spowodowany siedzącym trybem życia, a także przeciążeniami, na jakie narażone jest nasze ciało podczas wykonywania codziennych czynności. Masaż pleców napełni Cię pozytywną energią!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 45 min. masaż pleców w Warszawie
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Monoi“ Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 lokal 59, Warszawa
Długość trwania: 45 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Część ciała: Plecy
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (38)
  • Kameralne miejsce na dogłębnie relaksujący masaż. Polecam wszystkim kobietom w ciąży.
  • Pełen profesjonalizm, wschłuchanie się w potrzeby klienta a do tego serdeczna atmosfera ?. Gdy Magda z Michałem dowiedzieli się, że mam niepełnosprawne dziecko, to już kilkukrotnie przeznaczyli na aukcje charytatywne vouchery na masaże i wszyscy zwycięzcy licytacji byli baaardzo zadowoleni z masażu, pomagając jednocześnie w leczeniu mojej Basi... ♥️ Dziękuję ♥️♥️♥️
  • Polecam!!!:)*** Pan Michał robi świetne masaże. Nie raz ratował mnie od migren doskonałym masażem. Masaż maceratem z dziurawca.. doskonale poprawia nastrój ;)
  • Wspaniały,relaksujący masaż,który sprawił,iż całkowicie zapomniałam o stresującym i zabieganym tygodniu. W pełni profesjonalny personel,cudowna atmosfera i ogromna wiedza na temat masażu. Serdecznie dziękuję. Będę wracać regularnie !
  • Bardzo przyjemna atmosfera i przemiła obsługa. Dziękuję za masaż holistyczny, który rozładował moje napięcie i pomógł sie całkowicie zrelaksować. Bardzo polecam wszystkim, ktorzy chca sie odprezyc i rozładować stres. Na pewno tam jeszcze wrócę!
Komentarze