facebook

Jazda gokartem Standart w okolicach Warszawy

Top

Darmowa dostawa prezentu!

Poczuj tę moc i zafunduj sobie sporą dawką adrenaliny! Jazda gokartem to propozycja dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń oraz posiadających sportowe zacięcie. Na torze kartingowym pełnym zakrętów będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności, a także przekonać się, że każda sekunda ma ogromne znaczenie. Tylko w Drive-Position wyjątkowe połączenie toru halowego z torem zewnętrznym wzmocni Twoje doznania.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 10 min. jazda gokartem dla 1 osoby

Ważne:

Z usugi mogą skorzystać osoby nie niższe niż 150 cm wzrostu. Kominiarka dodatkowo płatna.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Drive Position Moto Park“ ul. Graniczna 15, Sękocin Stary (tor Warszawa Janki) Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 10 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Sękocin Stary
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (390)
  • Wynajeliśmy tor na godzinę. Obsluga toru super! Zdecydowanie i z wyczuciem pilnuje porządku, bardzo sympatyczni i pomocni wszyscy! Nasza ekipa byla spora, a mimo to każdy zdążył pojeździć. Polecamy zarówno na grupowe imprezy jak i na indywidualne szaleństwa! My będziemy wracać!
  • Podarowałam w prezencie jazdę offroad narzeczonemu, i bardzo polecam!! Prezent spełnił wszystkie oczekiwania, łącznie z fachowym oraz profesjonalnym podejściem do klienta! Krzysztof - dziekujęmy za miłe, zabawne i ekscytujące przeżycie! Wrócimy do Ciebie niebawem ?
  • Super miejsce i niezapomniane przeżycie! Podwyżka dla Pana Krzysztofa - koniecznie! Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu! Polecam :)
  • Wszystko OK, polecam serdecznie. Jazda 4x4 to naprawdę fajne przyżycie. Jeżdzicie pionowo, bokiem, w koleinach, tunelem :) Bardzo duzą robote robi tutaj instruktor Krzysztof :) Bardzo pozytywny człowiem z ogromna wiedza motoryzacyjna.
  • Mąż podarował mi na urodziny przejażdżkę motokrosem. To było naprawdę świetne. Chłopaki świetnie instruują, obserwują, jak jeździsz, mówią, jakie są błędy i co robić prawidłowo. Byłam rok temu i w tę sobotę, wszystko mi tak fajnie wyjaśnili, że już potrafiłam robić skoki i nie bać się gazu na zakrętach. Niesamowite wrażenia, jestem bardzo, bardzo zadowolona!
Komentarze