facebook

Kurs spadochronowy mini-AFF w okolicach Poznania

Darmowa dostawa prezentu!

Zostań odważnym skoczkiem i przejdź kurs spadochronowy mini-AFF. Szkolenie obejmuje 2 dni nauki i trwa 10 godzin. Po części teoretycznej czeka Cię trening naziemny, który pomoże utrwalić poszczególne elementy skoku. Sprawdzeniem umiejętności, jakie zdobyłeś, będzie skok z 4000 metrów z 2 instruktorami. Daj się porwać przygodzie!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 8 godz. zajęć teoretycznych i 2 godz. zajęć praktycznych, w tym symulacje, VR, test wiedzy oraz 1 skok z 4000 metrów z 2 instruktorami;
  • 1 skok z 4000 metrów z 2 instruktorami;
  • niezbędny sprzęt (kombinezon i okulary);

Ważne:

Usługa realizowana od połowy kwietnia do końca października. Zajęcia rozpoczynają się w piątek wieczorem i kończą w sobotę. Uczestnik powinien mieć min. 140 cm wzrostu, waga min.35 kg, maks. 100 kg. Rezerwację można odwołać maksymalnie 24 godz. przed szkoleniem. Termin realizacji usługi może zostać przełożony ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Sky Camp“ ul. Lotnicza 3, Kazimierz Biskupi (Lotnisko Aeroklubu Konińskiego) Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 10 godzin
Uczestnicy: 1
Odzież: Swobodny ubiór dostosowany do warunków panujących na ziemi, wiązane obuwie
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Od połowy kwietnia do końca października
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.9 / (484)
  • Razem z mężem chylimy czoła przed całą ekipą!! Atmosfera na miejscu jakbyśmy się znali od lat.. Kontakt i rezerwacja skoku bardzo sprawnie. Sam skok przeżycie kosmiczne ?, szczególnie przy zachodzie słońca.. Pełen podziw za podejście do klientów- mega na luzie, a przy tym bardzo profesjonalne i bezpieczne. Wrócimy, na pewno wrócimy, poczuć tą adrenalinę jeszcze raz!! Po otrzymaniu filmu i zdjęć apetyt na skoki rośnie! ?? Pozdrawiamy całą ekipę Sky Camp i dziękujemy za tak cudowne przeżycia!! ?? jesteście genialni!!! ☺️☺️
  • Przeżycie niesamowite, polecam każdemu kto chciałby spróbować i przełamać swoje lęki. Prezent urodzinowy - najlepszy jaki mogłam dostać. Dziękuje Piotrowi za jego spokój i profesjonalne podejście, dzięki niemu przełamałam lęk przed wysokością i czuję, że to nie był ostatni skok. Laura jesteś niesamowita, cudowny film i zdjęcia. Cała ekipa to fantastyczni ludzie pełni pasji, którą zarażają każdego, kto się z nim zetknie. Dziękuje i do zobaczenia :)
  • Niesamowite emocje i wrażenia. A dzięki Tomkowi instruktorowi oraz Tomkowi kamerzyście. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, czułem się jak wśród swoich dobrych znajomych. Wielkie dzięki chłopaki za całokształt. Pozdrawiam serdecznie.
  • Kochani jesteście niesamowici w tym co robicie tam wysoko na niebie. Amadeusz - rozegrałeś nasz skok po mistrzowsku jak przystało na wirtuoza. Maja - Twój czarujący uśmiech spowodował, że stres, strach i zwatpienie zniknęły bezpowrotnie. Żałuję tylko że nie strzeliłem sobie z Tobą fotki, bo chociaż w tym magicznym widowisku grasz pierwsze skrzypce w dziedzinie foto i filmu to z oczywistych względow jesteś po drugiej stronie ekranu. Dziekuję Wam za wspaniałą atmosferę, uśmiech i pogodę ducha. Tobie Maju za super żółwika na wysokości 4.000 m a Tobie Amadeuszu za bezpieczne lądowanie. Mógłbym tak długo wymieniać Wasze zalety. Osobne podziękowanie kieruję do naszego pilota który perfekcyjnie prowadził nasz kolorowy samolot dbając o nasze bezpieczeństwo. Już na koniec dwa słowa do SKY CAMP - JESTEŚCIE PROFESIONALISTAMI POD KAŻDYM WZGLEDEM Pomagacie ludziom spełniać ich marzenia i przełamywać strach i słabości. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Piotr
  • To był najlepszy prezent jaki mogłam dostać , po mimo lekkich obaw było naprawdę mega mega kozacko ?? tak jak myślałam że to będzie pierwszy i ostatni raz to jednak napewno nie będzie to ostatni . Miałam mega ekipę i dziękuję jeszcze raz Piotrowi mojemu skoczkowi i Jakubowi który nas nagrywał ? . Naprawdę super miejsce , super ludziska i z całego serduszka polecam każdemu spróbować. Poznań Bednary jeszcze do was wrócę ?????
Komentarze