facebook

Discover Scuba Diving (DSD) w Lublinie

Darmowa dostawa prezentu!

Wskocz do wody i podziwiaj piękno podwodnego świata. Nurkowanie w jeziorze może być tajemnicze i ekscytujące. Wymaga dobrej koordynacji ruchowej, koncentracji i siły woli. Zasmakujesz dogłębnego relaksu oraz staniesz przed nowymi wyzwaniami. Jeśli lubisz być blisko natury i kochasz frapujące przygody, kurs pomoże Ci nabrać zdrowej pewności siebie i zapomnieć o całym świecie.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • zajęcia teoretyczne;
 • zajęcia praktyczne;
 • niezbędny sprzęt do nurkowania;

Ważne:

Nurkowanie odbywa się na basenie H2O w Lublinie lub na bazie nurkowej Dive Service nad jeziorem Piaseczno.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Dive Service“ ul. Al Zygmuntowskie 4, Lublin (basen H2O) Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 4-5 godz.
Uczestnicy: 1-2 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Strój kąpielowy, ręcznik
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Na basenie cały rok; w jeziorze w sezonie czerwiec-wrzesień
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Liczba osób

600,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +150

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Dive Service Lublin
+48665717048; biuro@diveservice.pl
Google 4.8 / (16)
 • Uczestniczyłem z żoną w kursie OWD organizowanym przez Pana Łukasza. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, bezpiecznie i w niezwykle przyjaznej atmosferze. Po kursie byliśmy doskonale przygotowani do nurkowania na wodach otwartych podczas wakacji za granicą. Baza nurkowa szkoły ciągle się rozwija, jest to świetne miejsce, aby zacząć swoją przygodę z nurkowaniem. Dalsze szkolenia nurkowe tylko w Dive Service!
 • Przygodę z Dive Service zaczęliśmy klika lat temu. Syn szukał czegoś nowego związanego z pływaniem. Z pewną obawą pozwoliliśmy mu spróbować nurkowania. No i się zaczęło :) Super instruktorzy, którzy "zarażają" swoją pasją, którzy oprócz rozwijania umiejętności, stawiają bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo. Z przyjemnością przyglądamy się jak dziecko zdobywa kolejne stopnie "nurkowe". Z jaką niecierpliwością czeka na obozy organizowane przez DS. My rodzice możemy tylko pozazdrościć i spróbować sobie wyobrazić emocje jakie są doświadczane głęboko pod wodą :) Łukasz, Pierworodny mocno nas mobilizuje (wiesz w czym) i mamy nadzieję, że kiedyś my też damy "nura" pod wodę :)
 • Najlepsza szkoła nurkowania :) Łukasz jest świetnym instruktorem. Cierpliwym ale wymagającym, wszystko tłumaczy, pokazuje i powtarza jak trzeba :) dodatkowo lekcje są prowadzone w dobrej atmosferze :) Można nauczyć się wszystkiego w bardzo pewny i profesjonalny sposób co później pozwala czuć się bezpiecznie i czerpać z nurkowań :) Bardzo polecam, my na pewno wrócimy by szkolić się dalej :)
 • Najlepsza szkoła nurkowa dla dzieci i najlepsze szkolenia dla wszystkich na Lubelszczyźnie. Zajęcia dla dzieci na basenie, a dla pozostałych w basenie, Deepspocie, w J. Piaseczno oraz wielu ciekawych miejscach nurkowych w Polsce i na świecie.
 • Swiezo po kursie OWD I SUCHARZE jestem.Polecam szkole Dive Service Lukasza Rosinskiego z cala pewnoscia. Lukasz wsadza cala swoja wiedze doswiadczenie w kazdego kursanata indywidualnie.jezeli ktos chce nauczyc sie nurkowac a nie dostac plakietke i ponosic drogi sprzet to tylko do Lukasza. LUKASZ DZIEKUJE ZA CIERPLIWOSC DO MNIE I TRUDNE POCZATKI NICZYM NA SILOWNI...DOBRZE WIESZ CO MAM NA MYSLI. POLECAM WSZYSTKIM SZKOLE DIVE SERVICE !!!
Komentarze