facebook

Kurs nurkowania OWD PADI we Wrocławiu

Darmowa dostawa prezentu!

Poznaj magię podwodnego świata! Kurs nurkowania OWD PADI obejmuje kilka godzin zajęć teoretycznych oraz praktykę na basenie. Umiejętności, które zdobędziesz podczas kursu, pozwolą Ci cieszyć się przyjemnością pływania i podziwiania piękna podwodnych dzieł. To hobby, które pomaga się wyciszyć i daje mnóstwo frajdy. Na zakończenie otrzymasz certyfikat.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 5 zajęć teoretycznych w sali wykładowej;
 • 5 zajęć praktycznych na basenie;
 • 4 nurkowania w wodach otwartych;
 • podręcznik OWD PADI;
 • wejście na basen;
 • opieka instruktora;
 • certyfikat nurkowy PADI OWD;

Ważne:

Zajęcia odbywają się w grupach po 4-6 osób. Minimalny wiek uczestnika 10 lat. Od osób do 18 r.ż. wymagana jest zgoda opiekuna. Usługodawca zastrzega sobie prawo wybrania miejsca realizowania usługi (jeziora oraz basenu). Ze względów sanitarno-epidemiologicznych oferta nie obejmuje tzw. ABC (maski, fajki i płetw do nurkowania). Istnieje możliwość dokupienia na miejscu.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Aquamatic, ul. Środkowa 5b, Wrocław Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 40 godzin
Uczestnicy: 1
Odzież: Strój kąpielowy, klapki
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.3 / (160)
 • Zamówienie złożone w grudniu. Pierwsza informacja- wysyłka po Nowym Roku, druga informacja po mailu przypominającym- wysyłka po 18.1. 1.2 brak paczki, brak odzewu.
 • Serdecznie polecam. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko . Kontakt telefoniczny i mailowy bez zastrzeżeń . Bardzo sympatyczna , fachowa i miła obsługa . Dodatkowy plus to cena zamawianego produktu . /TS1/ Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego sklepu .
 • Sklep nurkowy zasługuje na pochwałę! Błyskawicznie rozwiązali problem z zbyt dużymi płetwami Technisub Stratos , wysyłając właściwy rozmiar przed moim urlopem. Przemiła obsługa , pełen profesjonalizm I skrupulatność. Polecam każdemu nurkującemu!
 • Przed zakupem noży ratunkowych poprosiłem sklep o podanie czasu realizacji i otrzymałem informacje że będzie to około 3 dni. Niestety po ponad 2 tygodniach nie otrzymałem towaru więc zrezygnowałem z zamówienia. Jeszcze w trakcie kontaktu z pracownikiem (może właścicielem) gość się rozłączył po prostu miał w........e na klienta omijać szerokim łukiem. I muszę dać jedna gwiazdkę - dramat
 • Tragiczne zachowanie sklepu, które prawie zniweczyło nurkowanie na zagranicznym wyjeździe. Za pierwszym razem bez problemu zakupiłem maskę z szkłami korekcyjnymi, dlatego za drugim razem również od razu skontaktowałem się ze sklepem, pan przez telefon potwierdził, że szkła oraz maska będą dostępne i za 1-2 dni do odbioru. Po tygodniu bez odzewu zadzwoniłem zapytać kiedy w końcu będzie maska, pan powiedział, że będą maks za 4 dni, ale jeszcze dopyta, po czym zadzwonił za kilka godzin, mówiąc, że nie będzie maski i mam sobie znaleźć gdzieś indziej. Całkowicie nieprofesjonalne zachowanie, przez to musieliśmy na szybko szukać w innym sklepie (gdzie pani była bardzo pomocna i załatwiła wszystko mimo późnej godziny). Najgorsze jest to, że pan się chamsko rozłączył, zamiast wyjaśnić sytuację. Serdecznie nie polecam nikomu, podejrzewam, że każdy inny sklep będzie lepszy.
Komentarze