facebook

Wstęp z Pakietem Rodzinnym do parku Ogrodzieniec

Darmowa dostawa prezentu!

Przygotujcie się na dzień pełen fantastycznych emocji! Przed Wami wizyta w Parku Rozrywki Ogrodzieniec. Park Miniatur prezentuje makiety zamków na tle niepowtarzalnej rzeźby Jury. Wizyta w Parku Doświadczeń Fizycznych okaże się interaktywną przygodą opartą na prawach fizyki. Przeniesiecie się w świat baśni i spotkacie legendarne postacie w Domu Strachów. Na najmłodszych czeka Park Rozrywki.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • całodniowy wstęp do parku Ogrodzieniec (2 dorośli + 5 dzieci)

Ważne:

Usługa realizowana od początku maja do końca października. Oferta obejmuje: wstęp do Parku miniatur, Domu Strachów, Parku Doświadczeń Fizycznych, Parku Rozrywki. Na terenie obiektu dzieci będą mogły skorzystać z takich atrakcji jak: Dmuchane zamki, Autodrom – Autoskuteria, Park Linowy, Duży zamek rycerski, Małpi Gaj, Karuzela Wiedeńska, Linarium, Huśtawki i zjeżdżalnie

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Park Ogrodzieniec, ul. Zamkowa 33, Podzamcze Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 dzień
Uczestnicy: 7
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Od maja do października
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.4 / (1210)
  • Ok,byłem na wycieczce z klasą i było dużo osób. Właściwie nic nie widziałem bo ,,nie można podchodzić". I instruktor nie wpuścił mojego kolegi na symulator dachowania bo ,,nie słuchał go " a słuchał lepiej ode mnie. A poza tym jest tam taki dmuchany zamek i Pan nas z niego wywalił bo ,,miał teraz przerwę " a później już nie wrócił . Moje pytanie ile macie tam przerwy dla pracowników?
  • Fantastyczne miejsce na rodzinny wyjazd. Polecam na początek zwiedzanie zamku i samodzielne wybicie pamiątkowej monety za symboliczne 7 zł. Dla dzieci Park Rozrywki z Super torem saneczkowym, gdzie bilet na zjazd kupujemy osobno. Odpoczniemy w Parku Miniatur, gdzie zrekonstruowano zamki z całej Polski. Dla odważnych Dom Strachów z mrocznymi legendami. Nie należy przejmować się brakim miejsc na parkingu. Okoliczni mieszkańcy oferują własne podwórka za symboliczną opłatą beż limitu czasu.
  • Zakupiłam bilet na Groupon ze zniżką na wszystkie atrakcje. Uważam, że to super miejsce, w każdym z punktów dostępna toaleta dla gości. Park Miniatur świetnie pokazuje ile w okolicy jest zamkow i ruin do odwiedzenia, Park Dowiadczen Fizycznych to trochę "kraina magii", a w Parku Rozrywki świetna zabawa dla dzieci.
  • Jestem tutaj kolejny raz i widzę, że ceny coraz wyższe, a atrakcji coraz mniej.. Park doświadczeń fizycznych mocno wyeksploatowany, z roku na rok w coraz gorszym stanie.. Automaty na pieniążki większość już nie działa, (foto) te podłączone lubią zjadać monety (np.zielony jeep) W punkcie centralnym znajduje się kosz do koszykówki, niestety robi na wystrój, bo jak obsługa stwierdziła piłek nie będzie, bo wszystkie przebite. Moja ocena wynika nie tylko z tych starych atrakcji, czy słabej obsługi (co musi o wszystko dzwonić i pytać bo nic nie wie) ale głównie z zaniedbań właściciela w dziedzinie ochrony bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Aż trudno uwierzyć, że dopuszczamy do zabawy najmłodsze dzieci nie zapewniając im ochrony. Na obiekcie są głównie zardzewiałe 10cio letnie gaśnice, niektóre całkiem bez ciśnienia. Dramat. Nie polecam.
  • Park Ogrodzieniec + zamek = dzień atrakcji. Atrakcje dla dzieci w wieku około 6-12 lat. Plusem jest to że dzieci dostają pieczątki i mogą wychodzić poza teren parku np. na obiad. Park doświadczeń raczej dla większych dzieciaków. Park rozrywki ma samochodziki autodrom, mój chłopak jeździł godzinę aż padł że zmęczenia :) Największą popularność to zdecydowanie zjazdy rynną (8zł). Również duze zainteresowanie parkiem rozrywki. Do atrakcji mniej odwiedzanych należy park miniatur.... ale jest tam CZOŁG T55! I znów dziecków nie było 45 min:) Kolejna atrakcja Dom strachów - średnio oceniam. Uwaga - mnustwo turystów i należy liczyć się z kolejkami. Wybierać wycieczki poza weekendem lub bardzo wcześnie w weekend. Moja ocena parku 4.0
Komentarze