
4.4 / (229)
„Palangos vasaros parkas” to miejsce wypoczynku i rozrywki na litewskim wybrzeżu, oferujące pełen zakres usług. Tylko tutaj będziecie mieli możliwość wypróbowania trampolin zajmujących ponad 500 m kw.; toru przeszkód, na którym można sprawdzić swoje siły i rywalizować ze sobą; parku linowego przeznaczonego dla najmłodszych; a także letnich nowości – trasy linowej w drzewach, karuzeli oraz toru z włoskimi samochodzikami. A do tego minigolf, wypożyczalnia rowerów i velomobili.
Oprócz tego obok działa gurmański pawilon gastronomiczny „Van Wurst”, oferujący niespotykane dotąd w Połądze połączenie wyjątkowo smacznie przygotowanych niemieckich kiełbasek i belgijskich frytek – zarówno na wynos, jak i do zjedzenia na miejscu.
Na terenie parku działa hotel MELT – nowe, stylowe miejsce o wyjątkowej koncepcji, w którym każdy gość poczuje się przytulnie. Każdy pokój hotelu „Melt” wyróżnia się własną nazwą i kolorem, wymyślonymi z myślą o idei dziennego światła i letniego ciepła. W hotelu dominuje nowoczesny i minimalistyczny styl.