facebook

Filtr

 • Kategoria
 • Nocleg i wypoczynek (1)
 • Bony podarunkowe (1)
 • Cena
 • od 400 zł do 600 zł (1)
 • od 600 zł do 800 zł (1)
 • od 800 zł do 1000 zł (1)
 • powyżej 1000 zł (1)
 • Liczba uczestników
 • 1 (1)
 • 2 (1)
 • 3 (1)
 • 4+ (1)
 • Usługodawca
 • Eglės sanatorija Druskininkai (1)
 • Państwo
 • Litwa (1)
 • Rozwiń
 • Miasto na Litwie
 • Birsztany (1)
 • Druskieniki (1)
 • Wilno (1)

Eglės sanatorija Druskininkai

Sanatorium Eglė jest jednym z wiodących ośrodków odnowy biologicznej i rekreacji na Litwie, świadczącym najwyższej jakości usługi zarówno w Druskiennikach, jak i Birsztonie. Sanatorium to znane jest z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie wellness oraz unikalnych procedur mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia.

Jedną z usług oferowanych przez sanatorium Eglė są pakiety na 2 lub 3 noclegi dla dwojga obejmujące 11 lub 15 zabiegów. Pakiety te są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą uciec od codziennego stresu, zregenerować siły i wyleczyć się dzięki zabiegom wellness oferowanym przez sanatorium.

Ponadto sanatorium oferuje również pakiety pobytowe dłuższe, np. 6 nocy dla jednej osoby z 30 zabiegami, dla tych, którzy szukają kompleksowego programu odnowy biologicznej i chcą kompleksu różnych zabiegów, które pomogą przywrócić zdrowie fizyczne i emocjonalne.

Integralną częścią usług sanatorium Eglė są specjalne pakiety dla rodzin, takie jak 2 noce dla rodziny z 11 zabiegami. Oferty te umożliwiają całej rodzinie wspólne korzystanie z zabiegów relaksacyjnych i odnowy biologicznej, sprzyjając komunikacji rodzinnej i dobremu samopoczuciu.

Ponadto sanatorium Eglė oferuje również różne usługi dodatkowe, takie jak masaże, fizjoterapia, kompleks basenowy, zabiegi spa itp., dając każdemu gościowi możliwość znalezienia najbardziej odpowiedniego i korzystnego rozwiązania wellness.

Pokaż więcej
Eglės sanatorija Druskininkai
Eglės sanatorija Druskininkai Google 4.3 / (405)

Jeśli często odczuwasz zmęczenie lub szukasz sposobu na odzyskanie utraconych sił fizycznych i duchowych oraz zmianę ustalonego otoczenia i codziennej rutyny - podaruj sobie lub bliskiej osobie bon upominkowy lub wyjazd do sanatorium! Ośrodek zdrowia „Eglės sanatorija”, mieszczący się w Birsztonie i Druskiennikach, od lat fascynuje rdzennych mieszkańców Litwy i gości zagranicznych. „Sanatorium Eglė” w 2023 r. nagrodzony główną nagrodą ESPA za innowacyjność.

I gdzie nie będziesz pod wrażeniem: każdy pobyt w sanatorium jest jak krótki urlop, który chcesz powtarzać wielokrotnie. Wspaniała przyroda, pyszne jedzenie, spokój, przytulne otoczenie sanatorium oraz troskliwy, życzliwy i troskliwy personel centrum odnowy biologicznej pozwalają zapomnieć i cieszyć się każdą chwilą. Podaruj sobie lub swoim bliskim chwile dobrego samopoczucia!

Sanatorium Eglė w Birsztonie

Jeśli planujesz pobyt w Birsztonie w najbliższej przyszłości lub jesteś mieszkańcem tego miasta i po prostu chcesz zmienić zastane otoczenie - zapraszamy do „Eglės sanatorija” w Birsztonie! „Eglės sanatorija” w Birsztonie znajduje się na terenie parku regionalnego Zapętlenie Niemna. Położone w wyjątkowej lokalizacji, sanatorium otoczone jest przyrodą o bajecznej urodzie, którą możesz podziwiać prosto z okna swojego pokoju! „Eglės sanatorija” Birsztany zapraszają do wypróbowania różnych zabiegów leczniczych, pielęgnacyjnych i wzmacniających ciało oraz do odpoczynku w nowoczesnych, komfortowych pokojach. Można tu także odwiedzić kompleks saun i basenów, które pozwolą Państwu jeszcze bardziej się zrelaksować. Niesamowita przyroda, wyjątkowa lokalizacja, doskonałe zabiegi, dobry wypoczynek, przestronny basen i relaks w saunie – co może być lepszego, prawda?

Sanatorium Eglė w Druskiennikach

Zamiast jechać do Birsztan, można wybrać się do Druskiennik i odpocząć w sanatorium Eglė w Druskiennikach. „Eglė sanatorija” Druskienniki położone są z dala od centrum miasta i otoczone niesamowitą piękną przyrodą. Tutaj można nie tylko dobrze wypocząć, ale także skorzystać z zabiegów leczniczych, kompleksu basenów i saun, zrelaksować się i doskonale wypocząć. Piękna przyroda, zabiegi prozdrowotne i wartościowy wypoczynek – przepis na wspaniałe wrażenia i dobre przeżycia!

Mnóstwo procedur

„Eglės sanatorija” słynie ze źródeł wód mineralnych oraz oferowanych programów i zabiegów wellness . Podczas pobytu można skorzystać z dobrodziejstw leczniczej wody mineralnej oraz leczniczego czarno-białego błota. Można także skorzystać ze znanych rytuałów wykonywanych przez Gintaro SPA, zabiegów relaksacyjnych SPA, masaży, fizjoterapii grupowej, kąpieli leczniczych, borowin leczniczych, haloterapii, inhalacji, relaksacji audiowizualnej, aromaterapii i pozostałych zabiegów, których jest ponad 100 w całkowity! Tak duża liczba zabiegów zapewnia nie tylko swobodę wyboru, ale także pomaga odzyskać utracone siły fizyczne i duchowe oraz poczuć wewnętrzny spokój i harmonię.

Ceny zabiegów w sanatorium Eglė

Ceny zabiegów w sanatoriach Eglė w Birsztonie i Druskiennikach są już zawarte w sprzedanym bonie upominkowym. Cena bonu upominkowego zaczyna się od 100 €. Najtańszy nocleg w Birsztonie kosztuje 312 euro, w Druskiennikach 248 euro. Pomimo oferowanych cen można powiedzieć, że jest to świetna inwestycja w dobre samopoczucie i zdrowie swoje lub swoich bliskich.

Pełny komfort

Pokoje w „Eglė sanatorija” w obu miastach są przestronne i przytulne. Zakwaterować można w nowoczesnych pokojach jedno, dwuosobowych, łączonych dwuosobowych, apartamentach deluxe, pokojach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, a nawet pokojach dla alergików – pokoje te posiadają podłogę antyalergiczną! „Eglės sanatorija” dba o swoich klientów, na przykład w sanatorium w Druskiennikach klienci mają możliwość wyboru pożądanego poziomu komfortu: Ekonomiczny , Standardowy i Komfort , z których każdy ma swoje zalety.

Każdy znajdzie ofertę dla siebie

3 noce z programem wellness dla jednej osoby, weekend dla dwojga z 12 zabiegami, 3 noce dla jednej osoby z 5 zabiegami... „Eglės Sanatorija” oferuje wiele ofert, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozytywne opinie i przystępne ceny mówią same za siebie! Różne oferty zaczynają się od 100 €. To świetna inwestycja w zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Nie czekaj więc na nic i wypocznij razem z drugą połówką, rodziną lub spędź czas tylko dla siebie – w końcu po odpowiednim odpoczynku łatwiej jest pracować i rozwijać relacje! Można także zakupić bony uprawniające do skorzystania z usług „Eglės sanatorija” Birsztany i „Eglės sanatorija” Druskininkai.

Odkryj spokój w otoczeniu natury - specjaliści „Eglės sanatorija” Birsztany i „Eglės sanatorija” Druskininkai zadbają o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie i najlepsze doświadczenia. Kupon upominkowy na wizytę w sanatoriach Eglė w Birsztonie lub Druskiennikach to gwarancja doskonałego wypoczynku, lepszego zdrowia i niezapomnianych wrażeń! Życzymy udanego wypoczynku w sanatoriach Eglė.