facebook

Filtr

 • Kategoria
 • Nocleg i wypoczynek (1)
 • Bony podarunkowe (1)
 • Cena
 • od 400 zł do 600 zł (1)
 • od 600 zł do 800 zł (1)
 • od 800 zł do 1000 zł (1)
 • powyżej 1000 zł (1)
 • Liczba uczestników
 • 1 (1)
 • 2 (1)
 • 3 (1)
 • 4+ (1)
 • Rodzaj
 • Premium (1)
 • Usługodawca
 • SPA VILNIUS Druskininkai (1)
 • Państwo
 • Litwa (1)
 • Rozwiń
 • Miasto na Litwie
 • Druskieniki (1)

SPA VILNIUS Druskininkai

SPA VILNIUS Druskininkai

W dzisiejszych czasach stres i napięcie stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Niestety, choroby związane ze stresem stają się coraz częstsze w naszym społeczeństwie. Długotrwały nieleczony stres i długotrwałe napięcie mogą być przyczyną nie tylko chorób psychicznych, ale ostatecznie stać się przyczyną chorób fizycznych. Powstaje pytanie. Może czas w końcu się zatrzymać i powiedzieć twarde STOP? Mówią, że życie jest tylko jedno, a przecież każdy z nas zasługuje na odpoczynek, zmianę otoczenia i oderwanie się od codzienności i pokochanie siebie.

Aby dobrze wypocząć , nie trzeba wyjeżdżać do odległych zagranicznych kurortów. Zapraszamy Państwa do wybrania urlopu dla relaksu i poprawy zdrowia w litewskich kurortach. Jednym z nich są Druskieniki . Druskieniki od dawna słyną jako najstarszy i największy całoroczny kurort balneologiczny, borowinowy i klimatyczny na Litwie. Już w 1838 r. powstało tu pierwsze sanatorium, a w 1794 r. uzdrowisko Druskienniki uznano za uzdrowisko.

Jednym z najlepszych miejsc na udane wakacje w Druskiennikach jest „SPA Vilnius Druskininkai” . „SPA Vilnius Druskininkai” to przytulne i nowoczesne centrum odnowy biologicznej 4* z wieloma zabiegami na wodzie mineralnej i programami wody leczniczej. W tym hotelu każdy gość hotelowy poprawi swoje zdrowie i miło spędzi czas. Mnóstwo różnorodnych zabiegów , profesjonalna obsługa i wspaniały relaks – co może być lepszego, prawda?

Nocleg w 4* hotelu SPA Wilno

Hotel posiada szeroki wybór pokoi różnej klasy, które gwarantują jakość i doskonały wypoczynek. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w niezbędne sprzęty potrzebne do udanego pobytu. Nie powinieneś też martwić się o jedzenie. Bony podarunkowe z naszej oferty obejmują śniadanie i kolację, które serwowane są w formie bufetu. Restauracja bufetowa hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” słynie z bogatego i zdrowego menu, które obfituje nie tylko w tradycyjne dania, ale także bogactwo różnorodnych wrażeń i przeżyć gastronomicznych.

Na przykład podczas tradycyjnych świąt menu restauracji uzupełniają świąteczne dania dzūkajskie i wypieki. Szefowie kuchni restauracji nie używają podczas produkcji tłuszczów uwodornionych, starają się używać jak najmniejszej ilości mąki i przygotowywać najzdrowsze i najsmaczniejsze dania. W hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” na śniadanie zazwyczaj podawane są owoce, a na kolację zdrowe desery, które przygotowywano w cukierni „SPA Vilnius Druskininkai”.

Do każdego posiłku gościom hotelowym oferujemy degustację bułek według autorskiego przepisu, słodkości chlebowych i ciasteczek wypiekanych przez piekarzy „SPA Wileńskie Druskininkai”. Przyjeżdżając do hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” nie tylko doskonale wypoczniecie, ale także zjecie posiłek i doświadczycie prawdziwej gastronomicznej uczty o różnorodnych smakach.

Zabiegi w SPA Wilno Druskienniki

Największym atutem i dumą hotelu „SPA Vilnius Druskininkai”, który cieszy każdego gościa tego hotelu, jest woda mineralna. Hotel udowadnia, że ​​nie trzeba wyjeżdżać do zagranicznych kurortów, aby poprawić swoje zdrowie i skorzystać z różnorodnych zabiegów wellness. Woda o różnorodnych dobrych właściwościach leczniczych, lecznicze kąpiele borowinowe oraz zabiegi lecznicze i uzdrowiskowe nie ustępują jakością i walorami najsłynniejszym uzdrowiskom i wypoczynkowi w Europie.

Hotel otoczony jest bajecznie piękną przyrodą, a sam hotel zachował dawne tradycje lecznicze - lecznicze kąpiele borowinowe, kinezyterapia, woda mineralna i kąpiele pionowe były stosowane już w przeszłości i ich zalety znane były od dawna. Bony podarunkowe znajdujące się w naszym asortymencie obejmują zazwyczaj: prywatną konsultację lekarską, podczas której lekarz pomoże Państwu w doborze odpowiednich zabiegów oraz udzieli dodatkowych zaleceń dotyczących dalszego procesu leczenia, salę fitness oraz wizyty w kompleksach basenowo-saunowych.

Z listy znajdującej się w każdej ofercie upominkowej można zazwyczaj wybrać różne zabiegi, dzięki czemu każdy gość hotelowy będzie mógł stworzyć odpowiedni dla siebie program i cieszyć się nim. Lista zabiegów w ramach bonów upominkowych w naszej ofercie upominkowej obejmuje zazwyczaj różne masaże, kąpiele lecznicze, terapię ruchową, kursy uzdatniania wody mineralnej i wiele innych. Przyjedź do hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” i po zakończeniu programu zabiegów zdrowotnych zanurz się w wirze wellness, przyjemnych przeżyć i wielkich emocji!

Rozrywka w Druskiennikach

Po dobrej jakości wypoczynku i zabiegach relaksacyjnych czas na relaks! A w hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” i w jego pobliżu rozrywek naprawdę nie brakuje! W kawiarni obok hotelu można zagrać w kręgle lub rzutki. W ten sposób często można cieszyć się wieczorami z muzyką na żywo w hotelu, ponieważ w hotelowej restauracji często odbywają się różne imprezy i wieczory z muzyką na żywo.

W hotelu znajduje się także pokój dziecięcy, w którym każdy mały gość hotelu znajdzie zajęcia i zajęcia. W hotelu można także wypożyczyć rowery lub hulajnogi elektryczne i wybrać się na krajoznawczą, motorową wycieczkę po Druskiennikach. W Druskiennikach można odwiedzić różne parki, muzea, zabytki, wziąć udział w częstych wydarzeniach lub dotknąć kawałka historii obserwując rzeźby.

Można także skorzystać z parku wodnego, parku linowego, pociągu wycieczkowego, pól golfowych, wycieczek, Snow Areny, muzycznej fontanny lub rejsu parowcem po Druskiennikach i okolicach. Jedną z atrakcji turystycznych jest Dom do góry nogami, w którym można nie tylko zobaczyć, jak życie wywraca się do góry nogami, ale także uwiecznić te spektakularne chwile. Po przybyciu do Druskiennik i pobycie w hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” każdy Gość znajdzie dla siebie ciekawe zajęcia i ciekawie i wartościowo spędzi wolny czas.

Cena wizyty w SPA Wilno

Bon podarunkowy na pobyt w hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” z pewnością zrobi wrażenie na niejednej obdarowanej osobie. Przecież każdy z nas chciałby dobrze wypocząć, miło i ciekawie spędzić czas, zjeść przepyszne dania, a przy tym zadbać o zdrowie, prawda? W naszej ofercie bonów upominkowych znajdziesz oferty odpowiednie zarówno dla singli, jak i par. Ceny bonów podarunkowych na wizytę z noclegiem w hotelu „SPA Vilnius Druskininkai” zaczynają się od 178 €.

Jeśli nie możesz przeznaczyć takiej kwoty na prezent dla bliskiej osoby, nie ma problemu! W naszym asortymencie możesz kupić także bon upominkowy, którego cena zaczyna się od 100 €. Opinie mówią same za siebie o jakości hotelu i korzyściach jakie zapewnia swoim gościom. W razie pytań można się z nami skontaktować lub bezpośrednio z hotelem, którego adres znajduje się w zakładce kontakt. Życzymy Tobie i Twoim bliskim dobrego wypoczynku, ciekawego i wartościowego pobytu, wspaniałych wrażeń gastronomicznych i korzyści zdrowotnych w hotelu „SPA Vilnius Druskininkai”.