facebook

Zabieg na twarz w Rzeszowie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • Zabieg na twarz dla 1 osoby (peeling, maska, krem, balsam oraz masaż twarzy)
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Fundacja Krok Ku Zdrowiu, ul. Kochanowskiego 18, Rzeszów Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Twarz
Państwo: Polska
Miasto: Rzeszów
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

250,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +63

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Fundacja Krok Ku Zdrowiu
+48533339429; biuro@fundacjakrokkuzdrowiu.pl
Google 4.4 / (28)
 • Voucher na masaż balijski dostałam w prezencie urodzinowym i tak trafiłam w cudowne ręce Pani Ani. Ta godzina w piątkowe popołudnie była niezwykle relaksująca i energetyzująca zarazem. Po masażu, dzięki sugestiom Pani Ani postanowiłam skorzystać również z masażu leczniczego. Jestem bardzo ciekawa kolejnej wizyty. Myślę że nazwa tego miejsca jest bardzo trafna - "Krok ku zdrowiu" i zdecydowanie trzeba dodać ku dobremu samopoczuciu ?
 • Polecam zabieg HIFU w Fundacji. Pani Aleksandra wykonuje go wysoce profesjonalnie. Ponadto jest osobą delikatną, ujmującą, sympatyczną. Na pewno tam wrócę.
 • Wspaniałe miejsce,bardzo klimatyczne i przyjemne. Pani Ola to przesympatyczna młoda Osoba a masaż Kobido w Jej wykonaniu to mistrzostwo!(wcześniej bywałam też w innych miejscach). Z całego serca polecam usługi w tym miejscu.
 • W pełni zgadzam się z jedną z opinii.Zabiegi (u mnie wykonywane przez p.Olę) są bez zarzutu.Zadziwia mnie natomiast osoba prowadząca tą firmę.Totalny brak profesjonalizmu w podejściu do klienta.Przez tą Panią i jej niestosowne uwagi na pewno tam nie wrócę...
 • Pani która wykonuje masaże jest jak najbardziej profesjonalna. Inna historia to osoba która kieruje tą firmą - nie wiem czy to jest wlaścicielka. Miałam nadzieję że będę tam chadzać bo miejsce blisko mojej pracy ale pani jest natarczywa, chce na siłę wciskać karnety kiedy ktoś chce po prostu cyklicznie korzystać z pojedynczych wizyt, dość nieudolnie i niefajnie to wychodzi, nie znoszę presji, pieniądze i tak bym wydała ale na moich warunkach, w karnecie nie wychodzi jakoś porażająco taniej. Raz z powodu losowego wydarzenia odwołałam wizytę w ostatnim kwadransie przez aplikację, ta osoba zadzwoniła do mnie i formalnie na mnie krzyczała, że co ja sobie wyobrażam, masażystka przychodzi na zlecenie a ona teraz jej nie może odwołać. Tragiczne podejście! Nigdy tam nie wrócę.
Komentarze