facebook

Taniec towarzyski użytkowy w Szkole tańca Fen w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 5 grupowych zajęć (po 1 godz. każde) tańca towarzyskiego użytkowego dla 2 osób
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Szkoła tańca Fen, ul.Towarowa 22, ul. Blokowa 3, Warszawa
Długość trwania: 5 grupowych zajęć po 1 godz. każde
Uczestnicy: 2
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

650,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +163

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Szkoła tańca Fen
as.kiljanczyk@wp.pl, +48508101046
Google 3.4 / (106)
 • Najgorsze pod względem organizacji, kontaktu i profesjonalizmu miejsce z jakim miałam do czynienia. Traktowanie uczestników zajęć poniżej normy- zajęcia nie odbywają się, nie ma żadnej informacji wcześniej na ten temat , nikt nie odbiera telefonów w celu otrzymania jakichkolwiek wyjaśnień. Nie polecam, strata nerwów i czasu.
 • Ostrzegam przed tym miejscem! Baardzo słaby kurs tańca towarzyskiego na ul. Blokowej "prowadzony" nie przez parę, ale przez jednego instruktora. W tej samej grupie totalnie początkujący i zaawansowani. Bez programu, bez planu, bez pomysłu. Od wielu miesięcy próbujemy odzyskać pieniądze za zajęcia, które nigdy się nie odbyły - czyli za połowę karnetu. Fen ignoruje wszelkie wiadomości. Odradzam wszystkim.
 • Całkowity brak szacunku wobec klienta. Wszelkie emaile czy telefony są zupełnie ignorowane od miesięcy. Od początku grudnia 2021 nie mogę uzyskać zwrotu zaliczki za zajęcia grupowe, które nie zostały nigdy uruchomione przez tę szkołę. Ciągle jakieś tłumaczenia przeprowadzkami, wakacjami itp.
 • Na zajęcia z użytkowego tańca towarzyskiego trafiłam poprzez bon prezentowy. Od momentu próby zrealizowania bonu do faktycznego go zrealizowania minął miesiąć. Wielokrotnie szkoła nie odbierała w godzinach, w których teoretycznie recepcja była czynna. Na maile raz odpisywano tego samego dnia a czasami po tygodniu. Moje zajęcia w końcu zostały potwierdzone, po czym odwołane w dniu kiedy miały się odbyć z nieznanych powodów. Tydzień później sytuacja się powtórzyła z powodu remontu sali. Trochę niewiarygodne wydaje mi się odwoływanie zajęć na kilkanaście godzin przed z powodu remontu. Takie rzeczy powinno się planowac dużo wczesniej. Z powodu niemożliwośći dotrzymania przez szkołę terminu, chciałam w innym czasie zrealizowac bon. Dostałam informację zwrotna, że moje zajęcia się odbyły i bon jest zrealiowany. Jak odpisałam, że zajęcia się nie odbyły, bo były dwukrotnie odwoływane, dostałam możliwość ich zrealizownaia w ciągu 30 dni. W końcu zajęcia się odbyły, zaczęł się 10 min później. Wszyscy covidovo czekaliśmy przed drzwiami na salę w tłumie. Same zajęcia jako takie. Bez szału, nie będę kontynuować, bo boję się kolejnej wpadki i nieuczciwośći ze strony szkoły
 • Szukaliśmy z partnerem szkoły tańca, którą obejmuje nasz pakiet sportowy, znaleźliśmy FEN, zapisaliśmy się na tango. Na samym początku już wprowadzili nas w błąd z zajęciami (podpisaliśmy umowę tylko dlatego, że pasowała nam godzina i dzień zajęć) - już po drugich zajęciach okazało się, że prowadzący nie mają umowy z pakietem, tylko wynajmują salę, a za zajęcia powinno się płacić im, a nie szkole tańca. Po 4 zajęciach przestaliśmy dostawać informacje o zajęciach. Gdy przyjechaliśmy kolejnym razem (bo nie dostaliśmy informacji o braku zajęć), okazało się, że na tą grupę faktycznie nie możemy chodzić na pakiet ( z wyżej opisanych powodów) i że dopiero szukają nowych instruktorów, wtedy zajęcia byłyby 1,5h później niż początkowo się zgodziliśmy. Jako osoby mieszkające poza Warszawą późna godzina kompletnie nam nie pasowała i chcieliśmy rozwiązać umowę i odzyskać kaucję - niestety nie udało się, mimo spokojnego tłumaczenia poprzez maile jak się miała sytuacja. Po kilku mailach FEN w ogóle przestał odpisywać. Poza tym miejsce wygląda na zaniedbane i wręcz obskurne.
Komentarze