facebook

Baseny i sauny Warszawa

(2)

Zapraszamy na relaks i odmłodzenie w naszych wspaniałych basenach w Warszawie, gdzie wkraczasz w oazę spokoju. Położony pośród tętniącego życiem pejzażu miasta, nasze obiekty oferują miejsce odpoczynku dla wszystkich, zapewniając przystań, w której można uciec od stresów dnia codziennego i zanurzyć się w czystej błogości.

Wejdź do naszych basenów, gdzie krystalicznie czysta woda zachęca do orzeźwiającej kąpieli. Niezależnie od tego, czy wolisz pływać, zanurzać się w kojącym cieple jacuzzi, czy po prostu leniwie unosić się na powierzchni, nasze baseny oferują schronienie dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia od zgiełku miejskiego życia.

Dla maksymalnego relaksu, wejdź do naszych saunach, gdzie ciepło rozpuszcza napięcie od stóp do głów. Zanurz się w tradycyjnej saunie fińskiej, aby oczyścić ciało i umysł, lub wybierz orzeźwiające ciepło w saunie parowej, aby ukoić zmęczone mięśnie i odmłodzić ducha.

Ale doświadczenie nie kończy się na tym. Zanurz się w naszym centrum odnowy biologicznej, w tym spokojnej strefie relaksacyjnej, orzeźwiających zabiegach spa i rewitalizującym zapleczu fitness.

Pokaż więcej