facebook

Kraków sport

(4)

Przeżyj emocje związane z aktywną rozrywką w Krakowie, dzięki naszej dynamicznej gamie aktywności pobudzających adrenalinę. Od zapierających dech w piersiach przygód po ekscytujące wyzwania, nasze oferty zaspokajają potrzeby poszukiwaczy wrażeń w każdym wieku i o wszystkich zainteresowaniach, obiecując niezapomniane wrażenia, które pozostawią Cię w w dobrym humorze.

Wyrusz na przygodę na świeżym powietrzu i odkrywaj wspaniałe miejsca z naszym wyborem ekscytujących aktywności. Wznieś się w przestworza dzięki naszym ekscytującym lotom na paralotni, oferującym panoramiczne widoki na otaczający krajobraz. Lub zmierz się z wysokim kursem linowym, pokonując przeszkody i mosty zawieszone wysoko nad ziemią.

Dla tych, którzy wolą trzymać stopy mocno osadzone na ziemi, nasze opcje rozrywki w pomieszczeniach oferują mnóstwo emocji. Sprawdź swoją zwinność i siłę podczas sesji na naszej ściance wspinaczkowej, wspinając się po wysokich ścianach i pokonując wymagające trasy pod okiem doświadczonych instruktorów. Możesz też uwolnić swojego wewnętrznego wojownika, grając w laser tag, opracowując strategię z kolegami z drużyny i przechytrzając przeciwników w emocjonującej bitwie na spryt i umiejętności.

Pokaż więcej