facebook

Wirtualna rzeczywistość Kraków

(2)

Zanurz się w świecie nieograniczonych możliwości i niezrównanych emocji dzięki naszym najnowocześniejszym doświadczeniom wirtualnej rzeczywistości w Krakowie. Wejdź w przyszłość rozrywki i przygotuj się na transport do nowych światów, gdzie ożywają Twoje najśmielsze marzenia.

Nasze centrum wirtualnej rzeczywistości w Krakowie oferuje szeroką gamę wciągających doświadczeń, od zapierających dech w piersiach gier akcji i ekscytujących przygód po łamigłówki i wciągające symulacje. Dzięki najnowocześniejszej technologii VR i bogatej bibliotece gier każdy znajdzie coś dla siebie.

Ucieczka do egzotycznych miejsc, walka z najeźdźcami z kosmosu lub wyruszenie na epickie wyprawy w fantastycznych światach – możliwości są nieograniczone w świecie wirtualnej rzeczywistości. Poczuj przypływ adrenaliny, wznosząc się w przestworzach, dzierżąc broń w rękach i pokonując wyzwania w grach wieloosobowych. Lub, jeśli wolisz bardziej relaksujące doświadczenie, odkrywaj oszałamiające wirtualne krajobrazy, angażuj się w twórcze działania lub zrelaksuj się w wirtualnym raju własnego projektu.

Idealne dla graczy, poszukiwaczy emocji i każdego, kto chce doświadczyć najnowocześniejszych technologii rozrywkowych, nasze centrum wirtualnej rzeczywistości  obiecuje niezapomnianą przygodę. Dzięki wygodnym zestawom słuchawkowym VR, przestronnym obszarom zabaw i fachowym wskazówkom od naszego przyjaznego personelu, zadbamy o to, aby Twoje wrażenia były bezpieczne, płynne i całkowicie ekscytujące od początku do końca.

Pokaż więcej