facebook

Pakiet relaksacyjny dla kobiet w ciąży w Rzeszowie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • peeling całego ciała;
  • maska na skórę;
  • masaż dla kobiet w ciąży;
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Float Rzeszów, ul. Dębicka 4A, Rzeszów Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Całe ciało
Państwo: Polska
Miasto: Rzeszów
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (193)
  • Masaż gorącymi kamieniami jak dla mnie rewelacja, coś pięknego! Dziś byłem u Pani Marzeny i dawno nie byłem tak odprężony, zrelaksowany. Kobieta zna się na rzeczy! Na pewno do Was wrócę ??
  • Rewelacja!! Naprawdę polecam? Bardzo miła pani masażystka, super atmosfera i miejsce. Była to moja pierwsza i myśle że nie ostatnia wizyta ❤️?
  • Dwie gwiazdki za miłą obsługę. Masaż wykonany poprawnie lecz bez żadnych rewelacji. Floating to porażka, praktycznie cała sesję spędziłem w kabinie z włączonym światłem przez jak domniemam awarię urządzenia. Co skutkowało kompletnym brakiem tak zwanej Deprywacji sensorycznej z której to człowiek czerpie najwiecej korzyści i pozwala on wprawić się w stan głębokiego relaksu, niestety nie było mi to dane.
  • Cudowne miejsce, super atmosfera. Relaks w kapsule float pozwala się odprężyć i mega wypocząć. Spędziłyśmy dzień na masażu razem z siostrą. Masaż wykonany przez Panią Marzenę i Paulinę przerósł nasze oczekiwania. Pięknie urządzone wnętrza, cudowny zapach i relaksacyjna muzyka. Polecam każdemu, kto potrzebuje odprężenia i wypoczynku.
  • Relaks należy się każdemu to oczywiste - serdecznie polecam spróbować nowej formy odprężenia czyli floatingu :) float przy Ulicy Dębickiej jest dobrze ulokowany (ok 5 minut z centrum miasta autem). Pod lokalem jest kilka miejsc parkingowych. Wnętrze jest stylowe i nowoczesne, już od progu czuć przyjemną aurę. Obsługa bardzo profesjonalna, wszystko tłumaczy i opowiada w ciekawy sposób, dając zajawkę na wejście w stan "lewitowania" na wodzie. Na sesję należy się umówić wcześniej, można telefonicznie lub szukać promocji na groupon. Co do samej sesji foatingu to jest to ciekawe doświadczenie. Bardzo odpręża i daje możliwość odizolować się od obowiazków, telefonów itp ;) Warto poczytać sobie wcześniej na czym to polega i uwzględnić czy nie ma się żadnych przeciwskazań zdrowotnych. Serdecznie polecam
Komentarze