facebook

Jazda quadem

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 30 min część teoretyczna;
  • opieka instruktorska;
  • jazd tyrolką nad przeszkodą wodną;
  • test na komandosa;
  • pamiątka-niespodzianka;

Ważne:

Uczestnik musi mieć minimum 18 lat i posiadać prawo jazdy kategorii B. Przed rozpoczęciem przeżycia zobowiązany jest również do podpisania specjalnego oświadczenia. Usługa realizowana przez cały rok. Zleceniodawca ma prawo przełożyć termin realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Chełm Gryficki 14, Trzebiatów
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Kołobrzeg
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.7 / (810)
  • Polecam szczególnie !!! Świetna przygoda, offroad w błocie, piachu, wodzie, pod górkę i z górki, zabawa przednia, dużo zdobytej wiedzy pod okiem doświadczonego instruktora. Bardzo elastyczne terminy, można się dogadać.
  • Organizacja kajaków dla 14 osób słaba... Dwie osoby z grupy po spływie musiały jeździć własnymi samochodami, żeby zwieźć wszystkich uczestników. Dwa samochody zostały na początku spływu. A kierowcy odstawieni na poligon (pole namiotowe), oddalony jakieś 10km od początku spływu... Ognisko za 350 zł z dwiema taczkami drewna (taczkami wielkości dziecięcych do piaskownicy) za dwie kolejne Pan początkowo zażyczył sobie 100 zł. Dowiózł jedną za 20zł ? końskie placki leżące dookoła jak miny... Pan o godzinie 20, słysząc że jest coś nie tak, stwierdził, że mamy mu nie płacić i jechać do domu bo on się nie będzie denerwował...
  • Dziękujemy za świetną zabawę! Miejsce i na imprezę i do szaleństwa i na integrację! Ekipa od zadań specjalnych zadba by nudy nie było ! Wrócimy :)
  • Serdecznie polecam, byliśmy grupą 14 osób, super się bawiliśmy. Kadra bardzo wykwalifikowana prowadząca zajęcia w bardzo przyjemny i przyjazny sposób.
  • Świetne miejsce organizujące spływy kajakowe m.in. po Redze. Startowaliśmy w Kłodkowie, przez Trzebiatów do Mrzeżyna. Trasa ok.20 km po krętych wodach rzeki, czas nieco ponad 6 godzin leniwego wiosłowania. Stopień trudności - łatwy. Sympatyczny pan Darek zawiózł nas w górę rzeki i przyjechał po kajaki do Mrzeżyna, przywożąc przy okazji nam nasze rowery, które u niego zostawiliśmy. Na początek i zakończenie spływu dostaliśmy małe podarunki. Całość organizacji oceniam na piątkę z plusem.
Komentarze