facebook

Lot balonem w Augustowie

(4)

Wznieś się w przestworza w Augustowie z naszymi voucherami na lot balonem w Augustowie. Podaruj poszukiwaczowi przygód niezapomnianą podróż przez niebiosa nad tym uroczym miastem. Te vouchery oferują szereg opcji, od spokojnych przelotów balonem z panoramicznymi widokami na zabytki Augustowa do czarujących przygód, które uchwycą piękno miasta. Niezależnie od tego, czy unosisz się z wdziękiem nad cudami architektury, czy obserwujesz wyjątkową panoramę miasta z chmur, nasze vouchery na lot balonem w Augustowie obiecują magiczną i romantyczną przygodę. Podaruj dar wzniosłego podziwu z naszymi voucherami, gdzie każda opcja jest wykonana tak, aby zapewnić wyjątkowe i zapierające dech w piersiach doświadczenie lotu balonem.

Pokaż więcej

Filtr

  • Cena
  • powyżej 1000 zł (4)
  • Liczba uczestników
  • 2 (1)
  • 3 (1)
  • 4+ (2)
  • Usługodawca
  • Fly Squad (4)

Potrzebujesz nowej formy rozrywki, która wyrwie Cię z codziennej rutyny i pozwoli odetchnąć świeżym powietrzem? Zastanów się nad lotem balonem w Augustowie. To niesamowity prezent, który możesz sprawić sobie i bliskiej osobie. Lot balonem Augustów pozwoli Ci na przeżycie romantycznych chwil z ukochaną w zapierającej dech w piersiach scenerii. Te chwile sprawią, że zbliżycie się bardziej do siebie i stworzycie nowe wspomnienia. Warto wiedzieć:

Odzież. Loty balonem w Augustowie odbywają się przez cały rok przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Przed lotem warto się trochę przygotować: założyć ubranie, które zakrywa całe ciało i nałożyć na siebie krem z filtrem.

Trwanie. Przygotowanie do lotu trwa 10 min, następnie odbędzie się lot balonem w Augustowie przez 1 godzinę – 1 godzinę 30 minut.

Ograniczenia. Dzieci poniżej 18 roku życia również mogą polecieć balonem, jednak należy pamiętać o zgodzie rodziców lub opiekunów. Pasażer musi być w stanie samodzielnie wsiąść i wyskoczyć z balonu po locie balonem Augustów.

Rozmiar balonu. Balon może pomieścić grupę 3-6 osób. Lotem balonem w Augustowie możesz cieszyć się nią samemu lub w towarzystwie przyjaciół.