facebook

Odkryj nurkowanie we Wrocławiu

Darmowa dostawa prezentu!

Wskocz pod wodę i oddaj się przyjemności smakowania ciszy. Zajęcia z nurkowania są niezbędne dla osób rozpoczynających swoją przygodę w tej dziedzinie. Podczas trzygodzinnej lekcji posłuchasz trochę teorii na temat techniki zachowania pod wodą oraz wykonasz niezbędne ćwiczenia, które pomogą Ci poczuć się jak ryba w wodzie. 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • blok teoretyczny oraz praktyka na basenie;
  • sprzęt niezbędny do nurkowania;
  • wejście na basen;
  • opieka instruktora;

Ważne:

Zajęcia odbywają się w grupach po 4-6 osób. Minimalny wiek uczestnika 10 lat. Od osób do 18 r.ż. wymagana jest zgoda opiekuna. Usługodawca zastrzega sobie prawo wybrania basenu w celu zrealizowania usługi.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Aquamatic, Środkowa 5b, Wrocław Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 3 godziny
Uczestnicy: 1
Odzież: Strój kąpielowy, klapki
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.3 / (160)
  • Zamówienie złożone w grudniu. Pierwsza informacja- wysyłka po Nowym Roku, druga informacja po mailu przypominającym- wysyłka po 18.1. 1.2 brak paczki, brak odzewu.
  • Serdecznie polecam. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko . Kontakt telefoniczny i mailowy bez zastrzeżeń . Bardzo sympatyczna , fachowa i miła obsługa . Dodatkowy plus to cena zamawianego produktu . /TS1/ Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego sklepu .
  • Sklep nurkowy zasługuje na pochwałę! Błyskawicznie rozwiązali problem z zbyt dużymi płetwami Technisub Stratos , wysyłając właściwy rozmiar przed moim urlopem. Przemiła obsługa , pełen profesjonalizm I skrupulatność. Polecam każdemu nurkującemu!
  • Przed zakupem noży ratunkowych poprosiłem sklep o podanie czasu realizacji i otrzymałem informacje że będzie to około 3 dni. Niestety po ponad 2 tygodniach nie otrzymałem towaru więc zrezygnowałem z zamówienia. Jeszcze w trakcie kontaktu z pracownikiem (może właścicielem) gość się rozłączył po prostu miał w........e na klienta omijać szerokim łukiem. I muszę dać jedna gwiazdkę - dramat
  • Tragiczne zachowanie sklepu, które prawie zniweczyło nurkowanie na zagranicznym wyjeździe. Za pierwszym razem bez problemu zakupiłem maskę z szkłami korekcyjnymi, dlatego za drugim razem również od razu skontaktowałem się ze sklepem, pan przez telefon potwierdził, że szkła oraz maska będą dostępne i za 1-2 dni do odbioru. Po tygodniu bez odzewu zadzwoniłem zapytać kiedy w końcu będzie maska, pan powiedział, że będą maks za 4 dni, ale jeszcze dopyta, po czym zadzwonił za kilka godzin, mówiąc, że nie będzie maski i mam sobie znaleźć gdzieś indziej. Całkowicie nieprofesjonalne zachowanie, przez to musieliśmy na szybko szukać w innym sklepie (gdzie pani była bardzo pomocna i załatwiła wszystko mimo późnej godziny). Najgorsze jest to, że pan się chamsko rozłączył, zamiast wyjaśnić sytuację. Serdecznie nie polecam nikomu, podejrzewam, że każdy inny sklep będzie lepszy.
Komentarze