facebook

Gra wirtualnej rzeczywistości dla przyjaciół w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Salon Wirtualnej Rzeczywistoci „In Game'' udostępnia najwyższej klasy sprzęt dla zapoznania się ze światem wirtualnej rzeczywistości. „In Game'' dba o każdy szczegół, więc czas, spędzony tu zapamięta się na długo!

Spędź wolne chwile z najbliższymi w niebanalny sposób! Czeka na Ciebie niezapomniana zabawa, podczas której poczujesz się bohaterem wirtualnego świata. Znajdziesz tu nie tylko 5 stanowisk VR, ale też rajdówkę, konsole, karaoke oraz orzeźwiające napoje do dyspozycji.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 1,5 godz. gra wirtualnej rzeczywistości dla 5-12 osób w Warszawie;
 • 5 stanowisk wirtualnej rzeczywistości;
 • rajdówka;
 • konsole;
 • karaoke;
 • napoje;
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: ul. Barcicka 5, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min
Uczestnicy: 5-9
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

350,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +88

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
In Game
http://ingame.waw.pl/home/rezerwacje
Google 4.6 / (172)
 • Gry w wirtualnej rzeczywistości dają dużo frajdy i rozrywki. Polecam szczególnie w 2 osoby. Dobra lokalizacja salonu, szeroki wybór gier i miła obsługa. Polecam!
 • Daję 3.5 / 5, a jak jesteś ciekawy dlaczego to niżej wyjaśnienie. Przede wszystkim dwukrotne odwoływanie rezerwacji. Za to minus, ale z drugiej strony plus, bo za pierwsze odwołanie dali mi dodatkową godzinę zabawy gratis. Natomiast jak już dotarliśmy z żoną na miejsce okazało się, że sprzęt, na których mieliśmy voucher nie działa. Obracam się dookoła technologii, więc VR i tego typu rzeczy nie są mi obce, ale bardzo chciałem spróbować bieżni i na to miałem voucher - dopiero po dotarciu na miejsce okazało się, że jest w częściach i nie działa. A dzwoniłem tego samego dnia po otwarciu czy przypadkiem trzeci raz nie odwołają rezerwacji - nikt nie poinformował mnie, że sprzęt jest w naprawie. Bardzo fajny lokal - ciemno i zimno (klima odpalona na maxa), co na początku wydaje się przesadą, ale przy odrobinie ruchu robi się już idealnie. Obsługa w porządku, bez odchyleń na plus lub minus. No może brak szybkiego przeszkolenia jak działa sprzęt osobie, która przyznała, że nie ma zielonego pojęcia jak to działa. Sprzęt prawie jak nowy, nie jest rozjechany przez ludzi, ale tu znowu minus - kompletny brak przygotowania. Zamiast bieżni dostaliśmy dwa komplety okularów VR na godzinę - w jednym z nich bateria padła po pół godzinie. Duży wybór gier, ale część z nich to wersje demo albo po prostu gry, które są w bibliotece, ale nikt ich nie zainstalował. Brak połączenia z Internetem i brak możliwości wspólnej gry, bo podobno nie było jakiegoś kabla. Także może ja miałem pecha, może tak działa ta firma, nie wiem. Jeżeli ktoś nigdy nie bawił się VR to polecam sprawdzić. Czy w tej lokalizacji? Tego też nie wiem, bo nie mam porównania do innych. IMHO warto przyjść i za 100-150 zł sprawdzić na własnej skórze jak to będzie wyglądało. Daję 3.5 i zaokrąglam do 3, bo przede wszystkim nie dostałem tego, na co miałem wykupiony voucher. Gdyby nie to, byłaby 4.
 • Daję 3* za miłą obsługę i za to, że dzieci były zadowolone. Budynek posiada 3 wejscia i jak ktoś jest pierwszy raz to nie wie, którym wejść. Reklama na bocznej ścianie, niewidoczna dla tych od frontu ulicy. Lokal, mały pokoik bez klimatyzacji, jedno stanowisko nieczynne, 2 pozostałe się zacinały, wyścigi samochodowe ok. Włączenie wiatraka spowodowało, że kurz poprostu był wszędzie! Udało mi się być w środku jakieś 15 min, gdyż alergia dała bardzo silne objawy i resztę czasu musiałam przesiedzieć na dworzu. Obsługa bardzo miła i naprawdę robiła co mogła aby wszystko działało. W naszym przypadku 3 na 4 osoby mogły skorzystać jednocześnie z atrakcji ponieważ ciagle cos się zacinało.
 • Bardzo mila obsługa, duży wybór gier, dobre położenie, żeby dojechać komunikacją, gorzej samochodem, ale miałem szczęście i byli miejsce. Sprzęt nawet czysty, napoje w cenie, fotele i kanapy na odpoczynek.
 • Mówiąc szczerze nic specjalnego, a byłem w dwóch innych tego typu miejscach. Kawalerski, 11 osób, co prawda obsługują dwie mile panie ale faktycznie z uwagi na zbyt duża ilość osób każdy gra na czuja, nie znając zasad gry. Największym mankamentem lokalu jest jego niewielka powierzchnia i ciasne pomieszczenia w piwnicy leciwego domu jednorodzinnego. W praktyce widać, że budynek stoi już bardzo długo i został jedynie powierzchownie dostosowany do takiego zastosowania. Na stanowiskach brak zabezpieczeń (w tym wirtualnych) by gracz nie obijal sprzętu i siebie o ściany, szczególnie w ostatnim pomieszczeniu. Jeśli za bardzo się w czujesz, możesz bez trudu uszkodzić monitor który jest max metr od Ciebie. Niby dużo stanowisk ale niektóre, np rajdy dostępne są po 20 minutowy uruchomieniu, czyli w praktyce nie są dostępne dla przeciętnego gracza. Na plus zaangażowanie obsługi oraz napoje z lodówki w cenie. Polecam porównać z konkurencją, np na Wawrze VReye, zdecydowanie ciekawszy lokal + sushi i kuchnia japońska dla chętnych.
Komentarze