facebook

Manicure hybrydowy oraz masaż dłoni w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Aloe to gabinet kosmetyczny położony w Warszawie na Starym Mokotowie, który pomoże Ci zadbać o ciało i duszę. Doświadczona kadra specjalistów udzieli wyczerpujących informacji na temat Twojego zdrowia oraz odpowie na wszelkie pytania. Do zabiegów wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki. Z salonu każdy wyjdzie piękny i szczęśliwy!

Czy Twoje dłonie potrzebują koloru i relaksu? Nienaganny wygląd paznokci dopełni całości i doda Ci pewności siebie. Hybryda jest trwalsza od tradycyjnego lakieru i długo zachowuje swój blask, dlatego cieszy się dużą popularnością. Masaż z zastosowaniem musu nawilżająco-regenerująco wygładzającego odżywi Twoje dłonie i przygotuje do codziennych wyzwań.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • manicure (nadanie płytce paznokcia pożądanego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek oraz malowanie odżywczą bazą, lakierem w wybranym kolorze, oraz nabłyszczającym topem. Na zakończenie zabiegu w skórki wmasowywany jest witaminowy olejek zaś na skórze dłoni wykonywany jest masaż musem nawilżająco-regenerująco-wygładzający);
  • masaż dłoni musem nawilżająco-regenerująco-wygładzającym;
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Aloe“ ul. Chocimska 18 lok. U1, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 - 1 godz. 30 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Ręce
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze