facebook

Pedicure hybrydowy oraz masaż stóp w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Aloe to gabinet kosmetyczny położony w Warszawie na Starym Mokotowie, który pomoże Ci zadbać o ciało i duszę. Doświadczona kadra specjalistów udzieli wyczerpujących informacji na temat Twojego zdrowia oraz odpowie na wszelkie pytania. Do zabiegów wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki. Z salonu każdy wyjdzie piękny i szczęśliwy!

Czy Twoje stopy są gotowe do wyjścia? Pełne przygotowanie zapewni im pedicure hybrydowy połączony z masażem. Na początek specjalista przygotuje kąpiel, a następnie usunie zrogowaciały naskórek, nada płytce paznokcia odpowiedni kształt oraz odsunie skórki. Zastosowanie bazy, lakieru oraz topu, utwardzonych pod lampą UV, nada paznokciom trwały i lśniący kolor.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • pedicure hybrydowy (kąpiel stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt przy pomocy frezarki, nadanie płytce paznokcia pożądanego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek oraz malowanie odżywczą bazą, lakierem w wybranym kolorze, oraz nabłyszczającym topem. Na zakończenie zabiegu w skórki wmasowywany jest witaminowy olejek);
  • masaż musem nawilżająco-regenerująco-wygładzającym;
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Aloe“, Chocimska 18 lok. U1, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min. - 2 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Nogi i stopy
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze