facebook

Pedicure SPA hybrydowy w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Aloe to gabinet kosmetyczny położony w Warszawie na Starym Mokotowie, który pomoże Ci zadbać o ciało i duszę. Doświadczona kadra specjalistów udzieli wyczerpujących informacji na temat Twojego zdrowia oraz odpowie na wszelkie pytania. Do zabiegów wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki. Z salonu każdy wyjdzie piękny i szczęśliwy!

Zadbaj o swoje stopy i zapewnij im zasłużony relaks. Ich pielęgnacja jest niezwykle ważna dla dobrego samopoczucia. Pedicure spa hybrydowy to kompleksowy zabieg trwający przeszło 2 godziny, który odmłodzi i upiększy ich wygląd. Specjalista zastosuje kwas hialuronowy i maskę odżywczą, a następnie nałoży hybrydę. Spodziewaj się pięknego efektu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • pedicure spa hybrydowy (kąpiel stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt przy pomocy frezarki, peeling, nałożenie kwasu hialuronowego i maski odżywczej oraz ciepłych botków. Następnie wykonywany jest masaż stóp, nadanie płytce paznokcia pożądanego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, malowanie odżywczą bazą, lakierem w wybranym kolorze oraz nabłyszczającym topem. Na zakończenie zabiegu w skórki wmasowywany jest witaminowy olejek zaś na skórę stóp mus nawilżająco-wygładzający)
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Aloe“, ul. Chocimska 18 lok. U1, Warszawa
Długość trwania: 2 godz. - 2 godz. 30 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Nogi i stopy
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze