facebook

Manicure SPA hybrydowy w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Aloe to gabinet kosmetyczny położony w Warszawie na Starym Mokotowie, który pomoże Ci zadbać o ciało i duszę. Doświadczona kadra specjalistów udzieli wyczerpujących informacji na temat Twojego zdrowia oraz odpowie na wszelkie pytania. Do zabiegów wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki. Z salonu każdy wyjdzie piękny i szczęśliwy!

Manicure hybrydowy to wygodne i sprawdzone rozwiązanie dla kobiet ceniących piękny kolor i trwałość. Zastosowanie kwasu hialuronowego, maski oraz ciepłych rękawiczek odżywi Twoje dłonie, codziennie narażone na działanie wody i szkodliwych substancji. Manicure hybrydowy cechuje wykorzystanie bazy, lakieru oraz topu, utwardzonych lampą UV.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 godz. 30 min. manicure spa hybrydowy (peeling dłoni, nałożenie kwasu hialuronowego i maski odżywczej oraz ciepłych rękawiczek. Następnie wykonywany jest masaż dłoni, nadanie płytce paznokcia pożądanego kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek, malowanie odżywczą bazą, lakierem w wybranym kolorze oraz nabłyszczającym topem. Na zakończenie zabiegu w skórki wmasowywany jest witaminowy olejek zaś na skórę dłoni mus nawilżająco-wygładzający)
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Aloe“, ul. Chocimska 18 lok. U1, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min. - 2 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Ręce
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze