facebook

Wyprawa psim zaprzęgiem w Skrzeszewie

Darmowa dostawa prezentu!

„Eskimoteam“ - to zespół profesjonalistów organizujących przejażdżki psimi zaprzęgami na Kaszubach. Małe i duże wyprawy pod przewodnictwem psów zaprzęgowych są bezpieczne, a także pełne frajdy. Zapewnią niezapomnianą rozrywkę dla aktywnych oraz dla tych, którzy poszukują ukojenia na łonie natury.

Czy chciałbyś bliżej poznać czworonogich przyjaciół? Przebywanie z psem przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia kenellu Eskimoteam w Skrzeszewie. Przejażdżka psim zaprzęgiem przez 3 km, nauka samodzielnej jazdy, bieganie z psem oraz grill lub ognisko sprawią, że przeżyjesz świetną przygodę i rozwiniesz swoje umiejętności.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 3 godz. wizyta w Kenellu Eskimoteam Skrzeszewo dla 1-5 osób;
  • przejażdżka psim zaprzęgiem na trasie 3 km;
  • szkółka marszerska;
  • nauka canicrossu;
  • grill lub ognisko (kiełbaski i napoje);

Ważne:

Warunki pogodowe w jakie usługa jest świadczona poniżej 0 st.C, usługa przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Eskimoteam“ ul. Zielone Wzgórze 41, Skrzeszewo Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 3 godziny
Uczestnicy: 1-5
Odzież: Ciepłe ubranie
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: W zimną porę roku
Państwo: Polska
Miasto: Skrzeszewo
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 5 / (62)
  • Magiczne miejsce z duszą i pasją! Piękna przygoda pozwalająca zapomnieć o codziennym zabieganiu i dostrzec to, jak potrzebne naszej duszy jest obcowanie z naturą . Wspaniali gospodarze i piękne szczęśliwe pieski.
  • Świetne miejsce, świetni ludzie! O psach zaprzęgowych wiedzą wszystko i potrafią bardzo ciekawie opowiadać o swojej pasji. Plus niepowtarzalna możliwość przejażdżki zaprzęgiem, dłuższej lub krótszej zależnie od ustaleń. Spędziliśmy tu bardzo miło czas i szczerze polecamy.
  • Z całego serca polecam ! Byłam dzisiaj z tatą na jeździe psim zaprzęgiem po lesie. Przeżycie bardzo fajne, widoki cudowne, psiaki również cudowne. Właściciele bardzo mili i sympatyczni. Pozdrawiamy serdecznie :)
  • Cudowne miejsce niedaleko Gdańska, pozwala przenieść się w zupełnie inny świat. Wspaniali gospodarze- ogromna wiedza, którą potrafią się dzielić i zaciekawić najmłodszych. Każdy chce się zaangażować w proponowane zadania. Organizowałam córce urodziny i nie mogłam lepiej wybrać. Dowiedziałam się o Eskimoteam z poczty pantoflowej i trafiłam w dziesiątkę, jako że moja młoda kocha zwierzęta a szczególnie psy. Ja miała robić za fotografa, ale nie mogłam pozostać obojętna na urok tych wspaniałych zwierząt. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze tam wrócić. Dziękuję, jesteście najlepsi!
  • Polecam z całego serca! Właściciele z pasją , psiaki przecudowne! Osobiście uczestniczę w dogtrekkingu, na który cyklicznie wracam - niezapomniane wrażenia, i tylko pozytywne zmęczenie :-) psy wyspacerowane a wyprowadzający z osobistym sukcesem zakończonego marszu. Zachęcam również do skorzystania z oferty urodzin i atrakcji grupowych dla dzieci - na pewno fantastyczny czas na łonie natury wraz z najlepszymi przyjaciółmi ludzi :-)
Komentarze