facebook

Próbne nurkowanie w Centrum Nurkowe Divemania

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • ok. 1 godz. część teoretyczna: znajomość ze sprzętem, jego budową i obsługą, zasadami bezpiecznego nurkowania oraz sposobami podwodnej komunikacji;
 • ok. 1 godz. część praktyczna: zajęcia basenowe pod nadzorem instruktora;
 • wypożyczenie kompletnego sprzętu nurkowego;

Ważne:

Kurs ten może zostać zaliczony na poczet szkolenia nurkowego SSI Open Water Diver. Wymagania: podstawowa umiejętność pływania, minimalny wiek 10 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Rezerwacji należy dokonać min. 7 dni wcześniej. Kursy realizowane są w grupie, wg kalendarza organizatora.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Centrum Nurkowe Divemania, ul. Jagny 16 A, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: ~ 2-3 godziny
Uczestnicy: 1
Odzież: Strój kąpielowy, klapki, ręcznik
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

379,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +95

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Divemania
nurkowanie@divemania.pl, +48 660 490 010
Google 4.8 / (94)
 • Genialne doświadczenie! Najlepsza szkoła nurkowania. Instruktorzy mają ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielą oraz odpowiednie podejście do kursantów. Podczas kursu przestrzegane są zasady bezpieczeństwa, ale panuje też bardzo miła atmosfera, wszystko przebiega sprawnie i bez stresu. Kurs zimą w wodach otwartych? Tylko z Divemanią. Zdecydowanie polecam!
 • Słuchają, chcą pomóc i nauczyć nawet jak wydaje się że jest trudno dla kursanta. Doskonały kontakt. Nie było pytania na które nie dostałem odpowiedzi. Zarówno przed kursem w jego trakcie ale i też po!!! Mówią że powinno się wybierać instruktora a nie szkołę. Miałem kontakt z dwoma instruktorami i jeden i drugi godny polecenia. Byli zupełnie inni a to pozwalało na dodatkową naukę. Pierwszy stopień zdobyty teraz ćwiczenia i doskonalenie i nie będę szukał innego centrum by to zrobić tylko wrócę do chłopaków. Na zachętę kilka fotek z kursu.
 • Polecam! Wspólne wyjazdy z Divemania są fantastyczne! Co do profesjonalizmu instruktorów jestem pod wrażeniem ich zaangażowania i kompetencji. Są cierpliwi i zawsze dbają o bezpieczeństwo każdego uczestnika. Ich wiedza i doświadczenie zapewniają każdemu nurkowi niesamowite nurki. Można na nich polegać w każdej sytuacji co sprawia, że nurkowania z Divemania to prawdziwa przyjemność!
 • Dobre centrum nurkowe z bogatą ofertą nie tylko kursów ale także wyjazdów nurkowych. Wiele zmian na lepsze zaszło też w ostatnim czasie. Zwiększyła się oferta kursów i wyjazdów. Można dostać też sprzęt w dobrych cenach. Nurkuje z nimi już jakiś czas i jestem dalej zadowolony.
 • Polecam to miejsce w 100%. Przemiła obsługa i mega atmosfera, chłopaki mają naprawdę bogatą wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem. Divemania oferuje sprzęt nurkowy zarówno w sprzedaży jak i do wypożyczenia krótko i długoterminowego (marki Mares, Aqualung, Santi, Scubatech, Halcyon, Henderson, Seac, Scubapro, Tusa, X-Deep i wiele innych). Serwis sprzętu także. Szkolenia ( korzystałam i jestem bardzo zadowolona) na wszystkich poziomach (kursy rekreacyjne, techniczne, specjalizacje nurkowe oraz warsztaty) Także, jeśli pragniesz zacząć przygodę z nurkowaniem, bądź chcesz zaopatrzyć się w nowy sprzęt bądź wyjazdowo tylko go wypożyczyć to tylko DIVEMANIA ????
Komentarze